facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Kontakt

 

Dział Współpracy z Zagranicą

Agata Wójcik

 

Kierownik Działu Współpracy z Zagranicą

ul. Bankowa 12, pok. 77
tel.: 32 359 20 52
fax: 32 359 11 78

e-mail: agata.wojcik@us.edu.pl

Biuro WYMIANY MIĘDZYNARODOWEJ

Jarosław Gąsior

 

Kierownik Biura Wymiany Międzynarodowej

Uczelniany Koordynator Programu Erasmus+

ul. Bankowa 12, pok. 77
tel.: 32 359 13 67
 

e-mail: jaroslaw.gasior@us.edu.pl

 

Marta Żebracka

 

Obsługa wyjazdów i przyjazdów kadry akademickiej oraz studentów w ramach programów wymiany

 

 
ul. Bankowa 12, pok. 75
tel.: 32 359 11 78
 

e-mail: marta.zebracka@us.edu.pl

erasmus@us.edu.pl

 

 

Monika Ostrowska

 

Obsługa wyjazdów i przyjazdów kadry akademickiej oraz studentów w ramach programów wymiany

 

ul. Bankowa 12, pok. 75
tel.: 32 359 11 78
 

e-mail: monika.ostrowska@us.edu.pl

erasmus@us.edu.pl

Anna Pallach

 

Obsługa wyjazdów i przyjazdów kadry akademickiej oraz studentów w ramach programów wymiany

ul. Bankowa 12, pok. 75
tel.: 32 359 11 78
 

e-mail: anna.przybycin@us.edu.pl

erasmus@us.edu.pl

Marta Koziarz

 

Obsługa wyjazdów i przyjazdów kadry akademickiej oraz studentów w ramach programów wymiany

ul. Bankowa 12, pok. 75
tel.: 32 359 11 78
 

e-mail: marta.koziarz@us.edu.pl

erasmus@us.edu.pl

Biuro ROZLICZEŃ Mobilności MIĘDZYNARODOWYCH

Aleksandra Rusecka

 

Kierownik Biura Międzynarodowej Mobilności
Obsługa przyjazdów z zagranicy
 
 

 

ul. Bankowa 12, pok. 79
tel.: 32 359 14 00

e-mail: aleksandra.rusecka@us.edu.pl

Elżbieta Binduchowska

 

Obsługa wyjazdów zagranicznych

 

ul. Bankowa 12, pok. 79
tel.: 32 359 18 68

e-mail: elzbieta.binduchowska@us.edu.pl

 

Agnieszka Follek

 

Obsługa wyjazdów zagranicznych

Składki członkowskie

 

ul. Bankowa 12, pok. 79
tel.: 32 359 14 00

e-mail: agnieszka.follek@us.edu.pl

 

 

Beata Klebach

 

Obsługa wyjazdów zagranicznych

 

 

 

ul. Bankowa 12, pok. 79
tel.: 32 359 14 00

e-mail: beata.klebach@us.edu.pl

 

 

Tomasz Puszer

 

Obsługa wyjazdów zagranicznych

 

ul. Bankowa 12, pok. 79
tel.: 32 359 18 68

e-mail: tomasz.puszer@us.edu.pl

 

 

Aleksandra Tomczyk

 

Obsługa wyjazdów zagranicznych

 

ul. Bankowa 12, pok. 79
tel.: 32 359 14 00

e-mail: aleksandra.tomczyk@us.edu.pl

 

Biuro Rekrutacji CUDZOZIEMCÓW

 

Marta Barciak

 

Kierownik Biura Rekrutacji Cudzoziemców

Obsługa studentów zagranicznych

 

ul. Bankowa 12, pok. 76

tel.: 32 359 22 72
 

e-mail: marta.barciak@us.edu.pl

admission@us.edu.pl

 

 

Kajetan Pawliszyn

 

Obsługa studentów zagranicznych

 

 

ul. Bankowa 12, pok. 76

tel.: 32 359 22 72
 

e-mail: kajetan.pawliszyn@us.edu.pl

admission@us.edu.pl

 

 

Anastasiia Żarska

 

Obsługa studentów zagranicznych

 

 

ul. Bankowa 12, pok. 76

tel.: 32 359 22 73
 

e-mail: anastasiia.zarska@us.edu.pl

admission@us.edu.pl

BIURO DS. ROZWOJU MIĘDZYNARODOWEGO

Joanna Laskowska

 

Kierownik Biura ds. Rozwoju Międzynarodowego

 

Promocja zagraniczna

 

 ul. Bankowa 12, pok. 78

tel.: 32 359 20 71
fax: 32 359 21 84

e-mail: joanna.laskowska@us.edu.pl

admission@us.edu.pl

Giga Gogosashvili

 

 

Promocja zagraniczna

ul. Bankowa 12, pok. 78

tel.: 32 359 21 83
fax: 32 359 21 84

e-mail: giga.gogosashvili@us.edu.pl

admission@us.edu.pl

 

 

Skróty

Biuletyn Informacji Publicznej
Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.