Rząd koreański zaprasza do udziału w programie DUO-Korea 2019

Szanowni Państwo,

stypendium na wyjazdy do Korei o nazwie Asem Duo nie zostanie w tym roku uruchomione ze względu na niesymetryczność zainteresowania ze strony koreańskiej. Dostaliśmy w zamian propozycję od Katedry Polonistyki w Yongin niedaleko Seulu.

Jeśli to Państwa interesuje, zapraszamy na rozmowę w środę 8 maja o godz. 13.00 do siedziby Szkoły Języka i Kultury Polskiej w Katowicach, pl. Sejmu Śląskiego 1, pok. 13 na parterze.

Rząd koreański ogłasza nabór do programu DUO-Korea 2019, umożliwiającego wymianę studencką pomiędzy uczelniami polskimi i koreańskimi w roku akademickim 2019/20.

Program stypendialny DUO-Korea został ustanowiony w 2001 r. w celu promowania wymiany osobowej między Koreą a 30 krajami europejskimi. Inicjatywa ta ma zapewnić, aby proces wymiany miał charakter trwały i zrównoważony.

Oferta dotyczy wyjazdów realizowanych w terminie: sierpień 2019 - wrzesień 2020.

Nabór wniosków on-line trwa do 10 maja br. Szczegółowe informacje dostępne są w pliku pdf oraz na stronie www.asemduo.org.

Osoba kontaktowa:
Prof. dr hab. Jolanta Tambor: jolanta.tambor@us.edu.pl