Obóz szkoleniowy ASEAN-EU Youth Camp for Sustainable Development w Tajlandii

Możliwość wzięcia udziału w obozie szkoleniowym ASEAN-EU Youth Camp for Sustainable Development w Tajlandii. Będąca tematem szkolenia polityka zrównoważonego rozwoju jest obecnie jedną z najważniejszych kwestii współpracy między ASEAN i UE.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób zainteresowanych tematyką zrównoważonego rozwoju w przedziale wiekowym 18-25 lat, z bardzo dobrą znajomością j. angielskiego. W szkoleniu może wziąć udział jeden reprezentant z Polski.  Obóz odbędzie się w dniach 17-23 sierpnia 2017 r. w Tajlandii.

Organizator gwarantuje zakwaterowanie, transport i wyżywienie uczestników na miejscu. Natomiast koszt biletu lotniczego i ubezpieczenia na czas pobytu w Tajlandii ponosi sam uczestnik.

Agenda zawiera szereg szkoleń, warsztatów, a także wizyty studyjne w Bangkoku i okolicach. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 13 lipca 2017 roku. CV i list w j. angielskim przedstawiający kandydata i uzasadnienie zainteresowania proszę kierować na adres mailowy: krzysztof.zielinski2@msz.gov.pl.

Więcej informacji można znaleźć tutaj.

Źródło: Ministerstwo Spraw Zagranicznych

Czw, 2017-07-13 (Cały dzień)