Seminarium pt. „Znaczenie udziału w międzynarodowych sieciach oraz projektach edukacyjnych dla pozycji uczelni”

30 listopada 2012 r. o godz. 9.00 w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej (Gliwice, ul. Konarskiego 18 B) odbędzie się seminarium pt. „Znaczenie udziału w międzynarodowych sieciach oraz projektach edukacyjnych dla pozycji uczelni”. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zdobyć praktyczne informacje dotyczące m.in. udziału w międzynarodowych przedsięwzięciach edukacyjnych oraz projektach finansowanych z budżetu programu „Uczenie się przez całe życie”. Spotkanie będzie również okazją do przedstawienia oferty dla szkół wyższych zawartej w programie edukacyjnym na lata 2014–2020.

Seminarium organizuje Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji we współpracy z Uniwersytetem Śląskim w Katowicach, Politechniką Śląską w Gliwicach oraz International Relations Offices Forum. Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym m.in. przez Konferencję Rektorów Akademickich Szkół Polskich. Program wydarzenia dostępny jest tutaj.

Warunkiem udziału jest elektroniczna rejestracja za pośrednictwem strony internetowej: www.erasmus.org.pl. Zapisy przyjmowane są do 20 listopada 2012 r. lub do wyczerpania limitu miejsc.

Wt, 2012-11-20 (Cały dzień)