Miedzynarodowy Letni Program Studencki DREaM w Yogyakarcie

Ambasada Republiki Indonezji w Polsce zaprasza polskich studentów do udziału w Międzynarodowym Letnim Programie Studenckim „DREaM 2102”, który odbędzie się w dniach 1-14 lipca 2012 roku w Yogyakarcie.

Letni Program jest organizowany przez jeden z najbardziej znanych uniwersytetów w Indonezji – Universitas Gadjah Mada i jest przeznaczony dla studentów I i II stopnia z całego świata.

W tym roku spotkanie będzie poświęcone zagadnieniom alternatywnej edukacji. Uczestnicy brać będą udział w wykładach, spotkaniach, szkoleniach, jak również w wycieczkach i imprezach o charakterze towarzyskim.

Wszystkie szczegóły dotyczące programu, jak również formularz zgłoszeniowy, dostępne są na stronie internetowej: http://oia.ugm.ac.id/dream/

Dodatkowych informacji udziela również pan Kristian Patrasio, pod adresem mailowym: dream@ugm.id.ac

nie określono